MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11244525
nr 1124 4525
Skåp
1800-talets slut, längd: 70 cm, djup: 34 cm, höjd: 139 cm
Kondition: slitage, skador, repor, knopp saknar, nyckel saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:05:51
20/8 11:11:07
400 kr
20/8 12:26:00